Naprawa komputerów i laptopów - Warszawa | O nas

TEL. 722-366-356


Naprawa komputerów i laptopów - Warszawa

Doświadczenie zbierane przez lata pozwala nam bezbłędnie diagnozować usterki sprzętu komputerowego a stałą współpraca z firmami nauczyła nas indywidualnego i idealnego dopasowania się do potrzeb naszych klientów.

Człowiek uczy się całe życie, dlatego nie przestajemy się szkolić i poznawać nowe techniki diagnostyczne, które pozwolają nam utrzymać bardzo wysoką skuteczność napraw. Naprawa komputerów Warszawa to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy mają problem ze sprzętem. Sprzęt diagnostyczny jak i wyposażenie naszego serwisu w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych serwisantów powoduje, że nasi klienci zadowoleni z naszej pracy wracają do nas z kolejnymi problemami.

Doskonale rozumiemy, że przerwy w dostępie do sprzętu komputerowego w firmie to strata czasu i pieniędzy naszych klientów, dlatego bardzo krótki czas reakcji na zgłoszenie serwisowe to dla nas priorytet. Naprawa laptopów Warszawa realizowana w naszym serwisie stoi na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą opinię naszych klientów
Pomoc zdalna to jeszcze szybsza i coraz skuteczniejsza naprawa codziennych problemów napotykanych podczas użytkowania sprzętu czy oprogramowania komputerowego. W kilka minut po zgłoszeniu przystępujemy do pracy i staramy się dokonać skutecznej naprawy tak szybko jak to tylko możliwe.


Główne usługi

Serwis komputerów stacjonarnych

Naprawy, składanie gotowych zestawów

Serwis laptopów i tabletów

Naprawy sprzętowe jak i software'owe
Naprawy uszkodzeń mechanicznych

Sieci komputerowe

Projektowanie sieci komputerowych
Bezawaryjnie działające sieci komputerowe

Pogotowie komputerowe

W ramach pogotowia wykonujemy usługi w prywatnych mieszkaniach jak i firmach bez stałej umowy