Obsługa i opieka informatzyczna firm - Warszawa | KacperSerwis

Obsługa i opieka informatzyczna firm - Warszawa

TEL. 722-366-356

Dopasowana oferta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma ma indywidualne potrzeby. Dlatego obsługa informatyczna firm warszawa jest przygotowana bardzo dokładnie pod profil oraz oczekiwania każdego klienta.

Wszystko w naszych rękach

Nasi klienci nie mogą zajmować się jednocześnie swoim biznesem i problemami ze sprzętem. Komputery są po to aby pomagały w biznesie a nie przyprawiały o ból głowy. Dzięki temu,że nasza obsługa informatyczna warszawa działa sprawnie problemy z komputerami będą rozwiązywane szybko i skutecznie.

Zakup sprzętu

Znając potrzeby firmy dopasowujemy z dużą starannością sprzęt tak aby był optymalny pod względem wydajnościowym jak i finansowym. Opieka informatyczna warszawa to najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy.

Pomoc zdalna

Najszybszy sposób reagowania na usterki sprzętu komputerowego. W kilka minut łączymy się z komputerem klienta i natychmiast diagnozujemy i rozwiązujemy problem.

Elastyczność

Doskonale wiemy, że najlepszym momentem na naprawę czy konserwacje komputerów jest czas poza godzinami pracy. Dlatego właśnie zawsze staramy się dopasować do klienta. Jeżeli jest taka potrzeba pracujemy w soboty, niedziele czy święta.

Dojazd do klienta

Nasi technicy dojeżdzają do klientów na terenie Warszawy i okolic, pomoc zdalną świadczymy w całym kraju. Czas reakcji na zgłoszenie to dla nas bardzo ważna sprawa. Zapraszamy do kontaktu.