Serwis komputerowy i laptopów - Warszawa Ursynów

TEL. 730-071-101

Serwis laptopów

Serwis laptopów warszawa, w którym naprawiamy laptopy wszystkich marek dostępnych na rynku. Serwis laptopów ursynów jak i wszelkie pozostałe usługi wykonane w naszym serwisie są zawsze objęte pisemną gwarancją. Nawet najbardziej skomplikowane naprawy nie stanowią dla nas problemu.

Naprawa komputerów stacjonarnych

Serwis komputerowy Warszawa to między innymi czyszczenie konserwacja czy wymiana uszkodzonych podsepołów komputerów stacjonarnych. Najważniejszą rzeczą jest jednak poprawna diagnoza usterki, która pozwala dokonać skutecznej naprawy. Jako serwis komputerów Warszawa z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie dokonać bezbłędnej diagnozy w niemalże każdym przypadku.

Odzyskiwanie danych

Doskonale wiemy, że bardzo często dane zawarte na nośnikach pamięci są o wiele ważniejsze niż sam sprzęt, dlatego do odzyskiwania danych należy podchodzić z dużą rozwagą i delikatnością. To jednak nie wystarczy, niezbędne są odpowiedni sprzęt oraz warunki w jakich dokonuje się tego procesu. Możemy pochwalić się doskonałą skutecznością przy niewygórowanych cenach w odzyskiwaniu danych dzięki zachowaniu bardzo wysokich standardów podczas całego procesu pracy z nośnikami danych.

Instalacja i konfiguracja oprogramowania

Oprogramowanie komputerowe jest ciągle udoskonalane. Bardzo szybko starsze wersje są zastępowane przez nowe. Dlatego nieustannie doskonalimy się i szkolimy aby być na bieżąco z nowymi wersjami oprogramowania. Takie działanie pozwala nam na bardzo szybką instalację, konfiguracje różnego rodziaju oprogramowania użytkowego jak i systemowego.

Sieci komputerowe

Serwis komputerów Warszawa to nie tylko naprawy to także sieci. Dzięki współpracy z wieloma klientami mieliśmy okazję w praktyce sprawdzić naszą wiedzę na temat sieci mniejszych domowych, w których jest kilka urządzeń jak i w większych firmowych, w których znajdowało sie kilkaset urządzeń. W jednym jak i w drugim przypadku nasze sieci działają bezproblemowo.

Modernizacja komputerów

Sprzęt komputerowy niestety bardzo szybko się starzeje. Modernizacja komputera to tańsza alternatywa do zakupu nowego. Podczas rozmowy z naszymi klientami zawsze staramy się dokładnie poznać ich potrzeby aby dobrać sprzęt, który będzie w 100% doapsowany do ich wymagań. To pozwala znacznie obniżyć koszty przy jednoczenym zachowaniu zadowolonia z poczynionej inwestycji w "nowy komputer".